PDF Drukuj Email
Media o nas

 

 

Poniżej znajdują się artykuły i inne odnośniki o Oddziale Powiatowym WOPR w Wągrowcu. By pobrać artykuły, prosimy o klikanie na ikony w pierwszych komórkach tabel. Artykuły są zamieszczane w kolejności chronologicznej, przy czym najnowszy materiał prezentowany jest na czubku listy.
Kliknij by pobrać
Artykuł z dnia 18 sierpnia opublikowany w Głosie Wągrowieckim nt. realizowanego przez WOPR projektu szkoleniowego z fotorelacją z akredytowanego szkolenia specjalistycznego z zabezpieczania śródlądowych regat żeglarskich. Kliknij by pobrać
Artykuł z dnia 18 sierpnia 2010 roku opublikowany w Gazecie Wyborczej o sprawach związanych z funkcjonowaniem państwowego systemu ratownictwa wodnego.


 Kliknij by pobrać  Artykuł z dnia 11 sierpnia 2010 roku opublikowany w Głosie Wągrowieckim o zakończeniu kursu na Młodszego Ratownika WOPR.


 Kliknij by pobrać Artykuł z dnia 30 czerwca 2010 roku opublikowany w Tygodniku Wągrowieckim o ratownikach WOPR pełniących służbę na kąpielisku miejskim w Wągrowcu.

 

Kliknij by pobrać
 Artykuł z dnia 23 czerwca 2010 roku opublikowany w Tygodniku Wągrowieckim o plażach spełniających warunki bezpiecznej kąpieli w Powiecie Wągrowieckim.

 

 Kliknij by pobrać Artykuł opublikowany w Głosie Wągrowieckim z dnia 19 marca 2010. Materiał dotyczy sytuacji finansowej WOPR Wągrowiec i jego planów na rok bieżący.

 

 Kliknij by pobrać Artykuł opublikowany w Tygodniku Wągrowieckim z dnia 17 marca 2010 roku. Materiał dotyczy finansów WOPR Wągrowiec i przedsięwzięć Jednostki w roku bieżącym.

 

 Kliknij by pobraćArtykuł opublikowany w Głosie Wągrowieckim z dnia 31 lipca 2009. Materiał dotyczy sytuacji WOPR Wągrowiec (na dzień opublikowania artykułu).

 

 Kliknij by pobraćArtykuł opublikowany w Głosie Wągrowieckim z dnia 21 sierpnia 2009. Materiał nie jest co prawda bezpośrednio związany z działalnością WOPR Wągrowiec, lecz ukazuje bohaterską postawę pewnego Wągrowczanina, który uratował życie dwóm osobom.